Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 6+1 s garáží, ul. Maková Říčany Pacov

Popis nemovitosti

Prodej samostatného RD 6+1, garáž, 2 vchody, ul. Maková Říčany - Pacov
Nabízíme k prodeji výjimečný rodinný dům umístěný na rohové parcele v ul. Maková ve vyhledávané lokalitě Říčany u Prahy – část Pacov. Jde o klidné místo na okraji zástavby s krásným výhledem do krajiny. Parcela o velikosti 950m2 zajišťuje majitelům dostatečné soukromí. Dispozičně je dům řešen v základu jako 5+1 s rozsáhlým zázemím, dvěma balkony, terasou a samostatnou garáží s přístřeškem. Velkou výhodou je oddělená část domu s vlastním vchodem, kde je umístěna další (6.) obytná místnost s WC a chodbou. Dům byl postaven v roce 2013 a vzhledem k důmyslné dispozici zajišťuje majitelům oddělení společenské, soukromé a pracovní zóny.

V 1.NP se nachází zádveří (4,4m2) a vstupní hala (10,5m2) s otevřeným schodištěm, obývací pokoj s krbem ( 36,2m2) a vstupem na terasu (15m2), kuchyň s jídelnou (17m2), komora(2,1m2) a WC (1,7m2).

Ve 2NP. jsou umístěny 4 samostatné pokoje ( 28,8m2, 17,7m2 a 2x14,7m2). Dva pokoje jsou propojeny posuvnými dveřmi. K dispozici jsou dále 2 koupelny (5,8m2 a 3,8m2). V jedné koupelně je umístěna rohová vana a dvě umyvadla. Menší koupelna má sprchový kout a WC. K dispozici jsou také 2 balkony. Některé pokoje jsou vybaveny vestavěnými skříněmi. Celkově působí obytné části domu velmi prostorně, prosvětleně a útulně . Zvolené zařizovací materiály jsou nejen kvalitní ale majitelé zohlednili i nadčasový design.

V suterénu je chodba (12,6m2), sklad (4,4m2), technická místnost (3,4m2), hospodářská místnost (8,1m2) a hobby místnost (10,9m2).
Hospodářská místnost je „technickou centrálou“ celého domu.
Vytápění domu je centrálně řešeno plynovým kotlem. V přízemí je k dispozici také podlahové topení, dále jsou v některých místnostech infračervené ohřívače, případně lze využít k topení i klimatizační jednotky. Velmi příjemným dalším možným zdrojem tepla je teplo z krbu a zbudovaného teplovzdušného rozvodu.
V domě i mimo něj najdeme spoustu praktických a komfortních prvků – alarm, venkovní žaluzie, centrální vysavač, systém zavlažování zahrady aj.

Bonusem navíc a chloubou majitelů je nádherně zbudovaná zahrada, která byla zřízena profesionály a průběžně velmi pečlivě a s láskou opečovávaná. Jsou zde několikaleté keře a stromy , zpevněné plochy, příjemná zákoutí a zajímavé okrasné trávy . Zahrada je řešena jako odpočinková s možností dalších aktivit. Umocňuje celkovou atmosféru domu a vytváří opravdovou klidovou zónu.

Výborná poloha obce zajišťuje dobrou dopravní dostupnost . Již opakovaně z indexu kvality života vyplynulo, že Říčany jsou město s nejlepší kvalitou života v Česku a obliba této lokality prudce stoupá.
Najdete zde vše od veškeré občanské vybavenosti po sportovní vyžití nebo procházky v přírodě. Na náměstí naleznete obchody, kavárničky, banky a také se zde pravidelně konají farmářské trhy.
Dostupnost autem do Prahy 15 minut. Pro více informací volejte přímo makléři.

 

Cena : 21.990.000,-  Kč ( Cena k jednání)

 

We offer for sale an exceptional family house located on a corner plot on the street Maková in the populat location of Říčany close to Prague - district Pacov. It is a quiet place on the edge of the development with a beautiful view of the countryside. The 950m2 plot provides the owners with sufficient privacy. The layout of the house is basically designed as 5+1 with extensive facilities, two balconies, a terrace and a separate garage with a carport.  A great advantage is a separate part of the house with its own entrance, where an additional (6th) room with toilet and hallway is located. The house was built in 2013 and due to the sophisticated layout provides the owners with separate social, private and working zones.

On the 1st floor there is a vestibule (4,4m2) and entrance hall (10,5m2) with an open staircase, living room with fireplace (36,2m2) and access to the terrace (15m2), kitchen with dining room (17m2), pantry (2,1m2) and toilet (1,7m2).

On the 2nd floor there are 4 separate rooms (28,8m2, 17,7m2 and 2x14,7m2). Two rooms are connected by sliding doors. There are also 2 bathrooms (5,8m2 and 3,8m2). In one bathroom there is a corner bath and two washbasins. The smaller bathroom has a shower and a toilet. There are also 2 balconies. Some rooms are equipped with built-in wardrobes. Overall, the rooms of the house look very spacious, bright and cozy. The chosen furnishing materials are not only of high quality but the owners have also taken into account the timeless design.

In the basement there is a corridor (12,6m2), storage room (4,4m2), utility room 1 (3,4m2), utility room 2 (8,1m2) and hobby room (10,9m2).

The utility room is the "technical headquarters" of the whole house.

The heating of the house is centrally solved by a gas boiler. On the ground floor there is also underfloor heating, there are also infrared heaters in some rooms, or air conditioning units can be used for heating. A very pleasant additional possible source of heat is the heat from the fireplace and the built-in hot air duct.

In the house and outside there are many practical and comfortable features - alarm system, outdoor blinds, central vacuum cleaner, garden irrigation system, etc.

An added bonus and the pride of the owners is the beautifully built garden, which was set up by professionals and continuously very carefully and lovingly cared for. There are several years old shrubs and trees , paved areas, pleasant corners and interesting ornamental grasses. The garden is designed as a relaxing garden with the possibility of additional activities. It enhances the overall atmosphere of the house and creates a real quiet zone.

The excellent location of this small city ensures good transport accessibility. The quality of life index has repeatedly shown that Říčany is the town with the best quality of life in the Czech Republic and the popularity of this location is growing rapidly.

Here you will find everything from all amenities to sports and nature walks. On the square you will find shops, coffee shops, banks and there are also regular farmers' markets.

It takes 15 minutes to reach Prague by car. For more information call the real estate agent directly.

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF