Jak poznat dobrého makléře ve třech krocích?

1. KROK

Vybírejte makléře, který svou profesi vykonává. Možná to zní zvláštně, ale je to tak. Mnoho realitních makléřů dělá tuto profesi jen tak letmo. Na internetu najdete sotva jejich fotografii, telefon a e-mail. Hledejte makléře, který prokazatelně svou práci dělá, má na internetu nabídku nemovitostí, vlastní internetové stránky a nabízí Vám o sobě a své práci dostatek informací.

2. KROK

Jistě chcete makléře, který svou profesi umí. Stejný požadavek budete mít na svého doktora před operací. Vyberte si profesionála, který Vám představí výčet alespoň některých svých prodaných nemovitostí a reference spokojených klientů.

3. KROK

Každý profesionál se ve svém oboru vzdělává. Hledejte makléře, který na sobě pracuje, neustále se zlepšuje, navštěvuje kurzy a získává praxi. Makléře, který jednoduše umí prodávat nemovitosti. I v našem oboru platí, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.

A v neposlední řadě hledejte makléře, který Vám rád zkrátka jen nezištně poradí. Chcete znát tržní cenu své nemovitosti? Potřebujete jen s něčím poradit? Dobrý makléř se pozná i podle toho, že Vám rád poradí. Zda se pak rozhodnete svěřit mu svou nemovitost do prodeje, to je pouze na Vašem uvážení.

Máte jakýkoli dotaz? Neváhejte se mě zkrátka zeptat.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení