Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej garáže Buřany, Liberecký kraj

Popis nemovitosti

Prodej stavební parcely  č. 622, jejíž součástí je zděná garáž v k.ú. Buřany, obec Jablonec nad Jizerou, Liberecký kraj

Objekt se nalézá mimo vlastní zastavěné území města Jablonec nad Jizerou, v místní části Buřany a je přímo přístupný z místní veřejné asfaltové komunikace, přímo u vodního toku Vranského potoka. V místě je možné napojení na elektrickou přípojku. ( v blízkosti samostatně stojícího objektu k bydlení č.p. 117, nedaleko aut. zastávky " Bratrouchov")

Parcela je prodávána v rámci insolvenčního řízení .

Při „prodeji“ nemovitostí z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovéto transakci můžete dostat k velmi výhodné kupní ceně, což je i případ této nabídky.

Pro upřesnění Vám mohu poskytnout Znalecký posudek nabízených nemovitostí a kontakt přímo na insolvenční správkyni bez jakýchkoliv vedlejších poplatků pro RK.

 

Cena : 145.000,- Kč ( cena k jednání)

 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF