Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

Byt 2+kk, 50 m2 1.NP, OV, Rezlerova, Praha 10 – Petrovice

 

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme byt v osobním vlastnictví, situovaný v 1. NP panelového domu, s orientací na SZ. Dispozičně je řešen jako 2+kk – předsíň ( 9,64 m2) ) , obývací pokoj ( 18,34 m2) s kuchyňským koutem (7,62 m2), samostatná ložnice ( 10,3 m2 ), koupelna (2,98 m2 )  a samostatné WC ( 1 m2 ), k dispozici je také sklepní kóje ( 1,66 m2 ) v 1.PP.

Byt byl částečně rekonstruován ( kuchyň, okna, podlahy), bytové jádro je původní.

Náklady na bydlení jsou cca 3.150 Kč ( fond oprav, zálohy na vodu, zálohy na teplo atd) Byt je ideální a dostupnou volbou bydlení pro rodiny, páry či jednotlivce, stejně tak je skvělou investiční příležitostí. V bytě může zůstat ( v případě zájmu) část stávajícího vybavení.

V Petrovicích je plná občanská vybavenost ( obchody, školy, školky, poliklinika, skvělá dopravní dostupnost). Zároveň si zde přijdou na své milovníci aktivního životního stylu – prostor pro sportovní aktivity a relax nabízejí parky, hřiště, cyklostezky v okolí domu. Aktivní je zde TJ Sokol Petrovice, ale také místní rugby klub, Dům dětí a mládeže, volnočasové studio atd.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme zajistit. Pro více informací volejte přímo makléře

Cena nemovitosti : 4.950.000,- Kč ( cena k jednání)

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF