Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pozemků - les a vodní plocha - Kouřim

Prodej pozemků o výměře 12.261m2, k.ú. Kouřim

 

 

Popis nemovitosti

Prodej pozemků o výměře 12.261m2, k.ú. Kouřim

Jedná se o 3 pozemky, dva lesní pozemky o výměře 6.969m2 a 5.130m2 a vodní plochu o výměře 162m2.

Parcely se nachází v místní části „Na sádkách“ a jsou tvořeny rovinatými plochami s trvalým lesním porostem, v čelní části u nezpevněné cesty plochou bez porostu .

Pozemky jsou prodávány v rámci insolvenčního řízení . Při prodeji nemovitostí z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovéto transakci můžete dostat k velmi výhodné kupní ceně, což je i případ této nabídky.

 

Cena pozemků celkem : 110.000,- Kč

 

Pro upřesnění Vám mohu poskytnout Znalecký posudek nabízených nemovitostí a kontakt přímo na insolvenční správkyni bez jakýchkoliv vedlejších poplatků pro RK.

S ohledem na výměru pozemků se jedná o výhodnou investici.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF