Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, ul. Věkova, Praha 4 Braník

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1, OV, 76m2, velký sklep, samostatná garáž přímo v domě, ul. Věkova, Praha 4 - Braník

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+1 ve 2.NP cihlového, zatepleného domu . Dům i byt byly průběžně rekonstruovány a jsou ve velmi dobrém technickém stavu.

Byt má 3 samostatné neprůchozí pokoje a velkou kuchyň s kuchyňským koutem  Obývací pokoj ( 21,1m2) a dětský pokoj ( 16,8m2) jsou orientované na jih, do tichého vnitrobloku.  Ložnice ( 9m2) je orientována na východ a kuchyně s jídelním koutem ( 13,7m2) je orientována na jih. Koupelna ( 4,3m2) a WC ( 0,9m2) jsou oddělené. Předsíň ( 10m2) je vybavena vestavnými prvky, které zajišťují dostatek úložného prostoru. Teplo a teplá voda jsou zajištěny kombinovaným plynovým kotlem.  Podlahy bytu tvoří původní parkety v pokojích a dlažba v koupelně, v předsíni, na WC a v předsíni. Velkým bonusem k  bytu je velký zděný sklep o výměře ( 11,6m2), který je spojený s garáží přímo v domě (15m2).

Dům je umístěný v klidné lokalitě Praha 4 Braník. V okolí je veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Jde o vyhledávanou lokalitu s dostatkem zeleně a  možností sportovního vyžití. Nedaleko je OC Novo Plaza, Thomayerova nemocnice, velké množství škol a školek. PENB: G* (údaj není k dispozici, bude aktualizován)Tento byt nelze použít jako zástavu na hypo. Pro více informací volejte přímo makléři.

 

Cena : 7.950.000,- Kč

Cena k jednání

Cena vč. realitního a právního servisu

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF