Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata 2+1 s verandou, Nad strání, Doubravčice

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Základní informace

Zděná chata 2+1 s verandou, pozemek 432 m2, Doubravčice

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou chatu na krásném místě, s užitnou plochou 50m2 , na pozemku 432 m2, Doubravčice , ul. Nad strání

Zděná, částečně podsklepená, chata se nachází na krásném, klidném místě v obci Doubravčice, cca 20 km od Prahy.

Chata je umístěna v částečném svahu a dispozice 2+1 s verandou skýtá majitelům logické členění prostoru a plně tak vyhovuje veškerým potřebám. Obytná místnost (15,3m2) je rozdělena na jídelní kout a obývací pokoj. Příjemným prvkem jsou krbová kamna, která dokáží vykouzlit nejen příjemnou atmosféru ale také velmi rychle vytopí obytné prostory. Ložnice (9,4m2) je přístupná právě z tohoto pokoje.  Kuchyň  ( 5,2m2)  je samostatná . K dispozici je také malá koupelna s WC (1,7m2). V rámci chodby (3,6m2)  jsou sklápěcí dveře do sklepa (7,2m2) a do podkroví, které je aktuálně využíváno k ukládáni věcí. Po určitých úpravách by šlo využití podkroví rozšířit.

K dispozici je el. energie , připojení na obecní vodovod, vlastní studna a tlaková kanalizace. Vytápění je řešeno krbovými kamny a přímotopy, teplá voda z bojleru. Kromě obytných místností mohou majitelé využívat 2 sklepní prostory, dílnu a dřevník. K dispozici je tedy dostatek místa na ukládání věcí i „kutění“.

Příjemná zahrada poskytuje příležitost k relaxaci, zahradničení či vyžití pro děti a vzhledem k umístění nabízí dostatek soukromí. Autem je možné přijet až na pozemek.

Chata je průběžně udržovaná a je v dobrém technickém stavu, součástí nabídky je část vybavení. Momentálně ji majitelé využívají spíše rekreačně, s ohledem na zateplení a podsklepení lze nemovitost využít  bez větších úprav ale i  k trvalému bydlení.

Doubravčice procházejí moderním vývojem, v místě je k dispozici základní občanská vybavenost. Nechybí dvě MŠ, multifunkční sportoviště, fotbalové hřiště, restaurace, obchody i ordinaci praktického lékaře. Na příští rok je naplánováno zahájení stavby nové ZŠ.

Širší občanská vybavenost je v přilehlých obcích a městech, vzdálených pár kilometrů. Obec je výborně dostupná z Prahy, autem D1 - exit Říčany, vlakem do Úval nebo Českého Brodu, následně autobusem PID.

Pro více informaci nebo zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku.

 

Technické informace 

Stavba: cihlová
Užitná plocha: 50 m2
Plocha pozemku: 432 m2
Podlahová plocha: 66 m2
Sklep: Ano
Vytápění: lokální tuhá paliva, lokální el.
Studna : Ano
IS : el.energie ( 230 - 400V), obecní vodovod, obecní kanalizace

 

Možnosti 

- rodinná rekreace - klidné tiché místo s možností relaxu i sportovního vyžití

- trvalé bydlení - stavba je zděná a zateplená, IS jsou k dispozici, skvělá dojezdová vzdálenost do Prahy ( 20 km)

- investice - možnost pronájmu ( k trvalému bydlení nebo k rekreaci)

 

Cena 

3.150.000,- Kč - vč. vybavení

Cena vč. kompletního realitního a právního servisu.

Cena k jednání

 

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF