Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

Prodej patrového koncového rodinného domu s mnohafunkčním prostorem – 2 bytové jednotky, sklad/dílna/garáž se zázemím, užitná plocha  337m2, parkování možné i na pozemku , Karafiátová ul., Zahradní město, Praha 10 - Záběhlice

Exkluzivně nabízíme k prodeji ojedinělou nemovitost – patrový koncový rodinný dům  s mnohafunkčním prostorem na pozemku 322 m2 v ul. Karafiátová, Praha 10 Záběhlice.

Rodinný dům je velice dobře dispozičně řešený a díky centrálnímu schodišti, lze malou rekonstrukcí vybudovat dvě zcela samostatné bytové jednotky. Užitná plocha přízemí je 86m2 a najdeme zde první bytovou jednotku o dispozici 2+1 ( kuchyň, komora, obývací pokoj s krbem, ložnice, koupelna s WC, chodba a hala). Užitná plocha 1. patra je 80 m2 , nachází se zde bytová jednotka o dispozici 3 (2)+1- kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj, malá ložnice, koupelna s WC, balkonek a terasa). V domě je k dispozici ještě suterén ( 25m2), aktuálně využíván jako skladovací prostor a technické zázemí. Tento prostor je přístupný z kuchyně v přízemí. Další možnost využití skýtají půdní prostory.  Celková užitná plocha rodinného domu ( bez půdních prostor ) je 193m2. Komerční prostor je situován hned vedle domu, se samostatným vjezdem přímo z místní komunikace. Jde o sklad, případně dílnu se zázemím. Užitná plocha tohoto prostoru je 144m2. Sklad tvoří větší část komerčních prostor – cca 108m2, ostatní plocha je tvořena zázemím a příjezdovou halou.

Jde o koncový řadový dům, orientovaný na sever, jih a západ. Před domem je předzahrádka, před vjezdem do komerčního prostoru jsou 2 park. stání.  Nemovitost se nachází v klidné ulici , v zástavbě řadových a samostatných rodinných domků v Praha 10 , katastrální území Záběhlice, ulice Karafiátova.  

Dům byl postaven v roce 1933 a je průběžně rekonstruován, je  ve velmi dobrém technickém stavu. K dispozici jsou veškeré sítě – plyn, el. energie, voda i kanalizace. Vytápění je řešeno plynovými kotly. Obytná a komerční část jsou na sobě nezávislé.

 Dům byl jeho majiteli po celou dobu užíván k rodinnému bydlení. Komerční prostory byly v posledních letech pronajímány. Vše v domě je plně funkční a bez poškození. Nic nebrání okamžitému užívání. Dům je nabízen včetně větší části vybavení. Tato nemovitost skýtá majiteli mnoho výhod – možnost pronájmu komerčních prostor, možnost pronájmu 2 bytových jednotek, dvougenerační bydlení, jistá investice (nemovitosti v této části Prahy jsou velmi žádané). Jde o opravdu ojedinělou nemovitost, která může podnikajícímu majiteli zajistit možnost bezprostřední blízkosti prostor k podnikání. Další neopomenutelnou výhodou je také místo kde se nachází -  v blízkosti zeleně, v klidné ulici, skvělá občanská vybavenosti  a dopravní dostupnost. Nedaleko je poliklinika Jesenická, obchod Tesco, OC Vivo Hostivař, sportovní areál Hamr, MHD ( metro A Skalka, tram, vlaková stanice Zahradní Město).   Případné financování hypotéčním úvěrem Vám dokážeme  zařídit . V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvyšší učiněné nabídce. Pro více informací volejte přímo makléřce.

 

Technické informace 

Stavba: cihlová
Užitná plocha: 337 m2
Plocha pozemku: 322 m2

Užitná plocha RD : 193 m2

Užitná plocha komerčního prostoru : 144m2


Vytápění: plynové ústřední, krb
IS : el.energie ( 230 - 400V), obecní vodovod, obecní kanalizace, plyn

 

Možnosti 

- dvougenerační bydlení

- pronájem + bydlení

- podnikání - pronájem komerčních prostor

- podnikání v místě bydliště

- investice - nemovitost na lukrativním místě

 

Nemovitost se prodává vč. vybavení. První patro je vybaveno novým nábytkem. 

 

3D scan :

dům - https://my.matterport.com/show/?m=j2y4MWPaC3v

komerční prostor - https://my.matterport.com/show/?m=xmPx3a3wGNk

 

Cena : 17.900.000,- Kč

Cena je uvedena vč, realitního a právního servisu. Cena k jednání

 

Videoprohlídka

3D scan

3D scan (dílna, sklad)

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF