Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

Rodinný dům/stodola/garáž/zahrada, pozemek 1.111m2, obec Teplýšovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům o aktuální dispozici 3+kk cca 130m2 + technické zázemí, s pozemkem 1.111 m2. Součástí nabídky je nejen rodinný dům s možností rozšíření  (k dispozici je půda s betonovou podlahou), ale i  velká stodola se sklípkem a technickým zázemím. Další výhodou je garáž a zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a posezením.

Dům je průběžně rekonstruován – rozvody vody a el.energie, výměna oken, podlahy, koupelna, centrální vytápění  ( EKO - kotel na tuhá paliva), teplá voda je z el. bojleru. Všechny rekonstrukce nebyly ještě finalizovány ale dům je určen k nastěhování a již teď poskytuje majitelům příjemné a pohodové bydlení. K dispozici je veřejný vodovod i vlastní kopaná studna. Odpady jsou řešeny jímkou.

Obec Teplýšovice se nachází pouhých 8 km od Benešova u Prahy, 13 km od Vlašimi nebo 23 km od Říčan u Prahy. Je zde přímé autobusové spojení do Benešova. Autem jste za 6 minut na 34.km výjezdu od Prahy. Na kraji Prahy jste z Teplýšovic autem za 25 minut a na metru C Chodov/Opatov za 31 minut.   V obci je částečná občanská vybavenost – MŠ, ZŠ (pouze 1.stupeň), pošta, obecní úřad, TJ Sokol Teplýšovice – pro sportovní vyžití ve fotbalu a stolním tenisu. Vyšší vybavenost je nejblíže v Benešově.  

PENB zpracováváme, proto je zatím nemovitost označena G. K dispozici máte i 3D SCAN nemovitosti pro jednodušší orientaci a možnost detailní prohlídky domu.

Pokud hledáte nemovitost k bydlení ( případně i jen k rekreaci), 30 min jízdy autem od Prahy, s možností zvětšení obytné kapacity, se zahradou, s možností vjet na pozemek, s garáží, se zajištěným soukromím, s velkými úložnými prostorami, ihned k bydlení – přijďte se podívat.

Prohlídku této nemovitosti doporučuji, dle mého názoru má tato nemovitost velký potenciál.

Pro více informací kontaktujte přímo makléře.

 

Cena : 4.890.000,- Kč ( Cena k jednání)

Cena je uvedena vč. právního a realitního servisu

Videoprohlídka

3D scan

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF