Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

RD 6+1/2 krby/balkon/bazén/zahrada + patrová garáž s klubovnou a soc. zařízením, Prosetín (Žďár nad Sázavou)

Exkluzivně nabízíme k prodeji 2 domy v rámci jedné nabídky.

První dům je klasický řadový rodinný dům s dvorkem, okrasnou zahradou a bazénem. Dům o dispozici 6+1 má užitnou plochu 191m2. V přízemí je umístěn obývací pokoj s krbem, pokoj pro hosty, kuchyň s krbem a jídelním koutem, spíž, velká jídelna, předsíň, hala, koupelna, WC a technická místnost. V prvním patře jsou 2 velké a 2 malé ložnice, 2 komory, koupelna s WC, hala a technická místnost. Z obývacího pokoje je přímý vstup na okrasnou zahradu s venkovním krbem a příjemným posezením. Jen pár kroků dál je umístěn bazén s protiproudem. Dalším komfortním místem domu je balkon přístupný z velké ložnice v patře, který skýtá majitelům nádherný výhled i dostatek soukromí. Dům je průběžně rekonstruován a stále si drží vysoký standard bydlení. Dispozice, dostatek otevřených prostor i zajištěné soukromí v pokojích v patře, vybavení, celkové barevné ladění domu – to vše v konečném efektu poskytuje majitelům velmi útulné a pohodové bydlení. Vytápění je řešeno plynovým kotlem s možností přitápění oběma krby, které jsou vybaveny teplovzdušným rozvodem. Kuchyň je podsklepena, druhý sklep je umístěn pod druhou budovou.

Druhý dům je hned pár kroků vedle (přes vedlejší komunikaci). Jde o objekt po kompletní rekonstrukci s možností parkování 2 aut. Užitná plocha přízemí je cca 57m2, užitná plocha 1.patra je 66m2. Je zde dílna se sociálním zařízením a zbudované patro, které aktuálně majitelé využívají jako klubovnu. Tento dům má velký potenciál a možností budoucího využití je opravdu mnoho – podnikání, bydlení, pronájem…..

K dispozici je i malá zahrada s ovocnými keři a záhony, možný je i pronájem další zahrady.

Z IS je k dispozici plyn, el. energie, veřejný vodovod. Odpady jsou řešeny jímkou. Nemovitost se nabízí vč. větší části vybavení.

Obec Prosetín ( okr. Žďár nad Sázavou) je jednou z nemalebnějších vesniček Vysočiny. Pro sportovce je zde ráj – spousta cyklistických i turistických stezek, známé jsou také nedaleké sjezdovky Olešnice a Hodonín. Je zde školka, škola (1. až 5. třída), obchod a pošta. Další občanská vybavenost je v obci Olešnice (4km) a Bystřice nad Pernštejnem ( 14 km)

Nabídku této nemovitosti opravdu doporučuji. Je určena k trvalému bydlení ale i k rekreaci. Zajistí majiteli soukromí, klid, komfortní bydlení, dostatek prostoru ale i možnost dalšího využití a navýšení potenciálu. Pro více informací kontaktujte přímo makléře.

 

Cena : 5.750.000,- Kč ( Cena k jednání)

Cena je uvedena včetně realitního i právního servisu

 

Plocha pozemku : 501m2

Užitná plocha :

RD - 191 m2

Garáž s klubovnou - cca 110 m2

IS : plyn, el.energie,voda

PENB : F

 

Videoprohlídka

3D scan

3D SCAN Garáž s dílnou/klubovna

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF