Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

 

Rodinný dům 4+1/hobby místnost/terasa/kryté parkování/zahrada, pozemek 956m2, obec Pečice

Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům o aktuální dispozici 4+1, jako 5. pokoj lze plnohodnotně využívat hobby místnost s oknem. Užitná plocha je 112m2, celková užitní plocha pak 153m2. V přízemí domu se nachází zádveří(2,8m2), WC(2,1m2), chodba(7,7m2), komora(2,2m2), hobby místnost (7,7m2), kuchyň(11m2) a obývací pokoj(21,8m2) se vstupem na terasu (18m2). V patře jsou 3 pokoje (14,4m2,13,5m2,9,6m2), komora (1,8m2),koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a druhým WC (8,2m2) a hala (5,7m2 ). Dům byl kolaudován v roce 2007 a je průběžně rekonstruován. Vytápění je řešeno automatickým kotlem CALDERA na tuhá paliva, splňujícím směrnici o ekodesignu. Teplá voda - elektrickým bojlerem. K dispozici je veřejný vodovod, vlastní studna, kanalizace je řešena jímkou. Dispozice celého domu a skvělé využití veškerých prostor přispívá ke komfortu bydlení. Celý dům působí velmi útulně a najdeme zde spousty příjemných a praktických prvků: okna v koupelně a na WC v přízemí, důmyslný úložný prostor pod schody, žaluzie v oknech, 2 WC, v koupelně 2 umyvadla, zbudovanou krytou terasu, kryté parkovací stání atd. Úložné prostory techniky a věcí k zahradničení také nejsou problém, majitelé pořídily 2 zahradní domky. Příjemným bonusem je i možnost vjet na pozemek a zaparkovat více vozů, před vchodem je zpevněná plocha. Výměra pozemku umožňuje i další možné využití, např zbudování bazénu, skleníku nebo rozšířit zónu záhonů.  Díky umístění domu na okraji obce se toto bydlení stalo pro majitele oázou klidu a relaxu. Okolí nabízí spoustu možností ke sportu i zábavě : Adventure Golf Milín, půjčovna horských kol v Milíně, zámek Zbenice, Smolová stezka na Makovou horu, poutní kostel na Makové hoře a v neposlední řadě přehrada Orlík .

V obci je základní občanská vybavenost, širší je v 9 km vzdáleném Militíně nebo v Příbrami      (13 km). Autem jste v Praze za 50 min ( cca 60 km), nedaleko bude nájezd na právě nově dokončovaném prodloužení dálnice D4. Prohlídku tohoto domu mohu jen doporučit, dle mého názoru má tato nemovitost velký potenciál. Pro více informací kontaktujte přímo makléře.

Technické informace:

Kolaudace: 2007
Užitná plocha: 112 m2
Plocha pozemku: 956 m2
Počet podlaží: 2
Vytápění: automatický kotel CELDERA
Kanalizace: řešena jímkou
Voda: vodovod, studna
PENB: D

 

Cena :6.900.000,- Kč

Cena k jednání. Cena je uvedena včetně advokátního a realitního servisu.

 

 

 

 

 

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF