Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu v ul. Horolezecká, Praha 10 - Hostivař

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout pronájem jednotky 1+kk/B/sklep - plocha bytu 30,8 m2 + balkon 3,1 m2, v nově dokončeném projektu Rezidence Hostivař, v ul. Horolezecká, Praha 10 - Hostivař. Dům je cihlový, s dvanácti nadzemními podlažími, ve kterých jsou situovány byty, ateliery a sklepy a čtyřmi podzemními podlažími. Jednotka se nachází v 5. nadzemním podlaží domu a je orientován na severní a východní stranu.

Rohová kuchyňská linka je osazena vestavnými spotřebiči – sklokeramická deska, trouba, myčka, digestoř. K dispozici je také nová lednice s mrazákem a automatická pračka. Jednotka má koupelnu se sprchovým koutem a je společná s WC. V předsíni jsou 2 velké, prakticky vybavené šatní skříně. V místě je veškerá občanská vybavenost. Lokalita je vyhledávaná také pro své široké možnosti sportovního vyžití, nedaleko je Hostivařský lesopark s přehradou. Další nespornou výhodou je výborná dopravní dostupnost BUS - blízko domu se nachází autobusová zastávka Gercenova (na metro Háje a na metro Skalka). V pěší vzdálenosti se nachází vlakové nádraží Hostivař ( na Hlavní nádraží trvá cesta vlakem pouhých 15 minut). Nastěhování je možné ihned. Pro více informací kontaktujte přímo makléře

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF