Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, 8.NP.,ul. Trávníčkova, Praha Stodůlky

Popis nemovitosti

Byt 2+kk, 45m2, OV, Trávníčkova ul, Praha 13 – Stodůlky
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 2+kk v 8. NP zatepleného panelového domu v Trávníčkově ul., Praha Stodůlky. Vchodovými dveřmi vstupujeme do předsíně (7,4m2), na levé straně jsou dveře do koupelny (2,7m2), na WC (1,2m2) a do obývacího pokoje (17,5m2) s kuchyňským koutem (5m2). Dveře do ložnice jsou také z předsíně, pokoje jsou neprůchozí. V minulém roce prošel byt kompletní rekonstrukcí. K dispozici je nová koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC. V kuchyňském koutě je nová, na míru zhotovená kuchyňská linka osazená troubou, sklokeramickou deskou, myčkou a digestoří. Do vybavení bytu patří také lednice, pračka a menší domácí spotřebiče. V rámci rekonstrukce byly vyměněny i veškeré dveře v bytě. V předsíni je prostorná skříň s prakticky řešeným úložným prostorem. Velkým bonusem je prostorná komora (3,6m2) na stejném patře. Díky umístění bytu v 8.NP a jihozápadní orientaci, jde o velmi světlý a útulný byt.
V okolí je plná občanská vybavenost ( školy, školky, nákupní centrum, pošta , lékař, restaurace….), na metro Luka do slova „pár kroků“.
V těsné blízkosti se nachází centrální park s jezery, velmi oblíbené pro relax a sport je i Prokopské údolí. Parkování je možné na ulici, přímo před domem je velké parkoviště. Byt je k dispozici od 1.2.2023. Pro více informací volejte přímo makléře

Výměra : 45m2

Komora na patře : 3,60 m2

Celkem podlaží : 12

PENB budovy: B - velmi úsporná

 

Cena pronájmu : 16.500,- Kč/měs. ( k jednání)

Poznámka k ceně : 2.500 poplatky/1 os., + el. energie, plus vratná kauce

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF