Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+kk/balkon, garážové st., sklep - ul. Zlochova, Praha 12 - Modřany

Popis nemovitosti

Hledáte dlouhodobý pronájem moderně vybaveného bytu v novostavbě v atraktivním prostředí Praha 12 – Modřany? Nabízíme Vám tedy pronájem bytu umístěného v bytovém domě Rarach, který byl kolaudován v roce 2017. Dispozičně je byt řešen jako 1+kk s balkonem, patří k němu také garážové stání v 1.PP a sklep. Majitelé nechali interiér zpracovat architektem, který dokázal na plochu 40m2 umístit vše potřebné tak, že beze zbytku využil veškerý potenciál bytu. Kuchyň byla zhotovena na míru a je osazena vestavnými spotřebiči Whirlpool – myčka, sklokeramická deska, digestoř, kombinovaná trouba a lednice s malým mrazákem . Byla zbudována také velmi útulná spací zóna s úložným prostorem. V obývací části je umístěna rohová sedačka, velmi příjemným a praktickým prvkem je jídelní stůl propojující obývací část s kuchyňským koutem. Velkou výhodou bytu je také  balkon(6,5m2), který lze využít k příjemnému posezení. Byt je orientován na východ, s výhledem do zeleného vnitrobloku. Koupelna je společná s WC, najdeme zde umyvadlo, vanu WC a automatickou pračku s horním plněním. V předsíni jsou umístěny na míru zhotovené vestavěné skříně. K uložení věcí lze bez problémů využít i sklep umístěný v 1.PP hned vedle garážového stání. K dispozici je dále kočárkárna a místnost na mytí kol. Developer si dal záležet i na okolí domu a vybudoval zde zelenou zónu plnou atrakcí pro děti i dospělé.

Lokalita nedaleko nábřeží Vltavy nabízí pohodlnou dostupnost centra tramvají nebo vlakem, dobrou občanskou vybavenost a četné možnosti sportovního vyžití i aktivní relaxace v přírodě – v blízkosti je oblíbená fitness dráha podél Vltavy, golfové hřiště nebo turistická stezka v Modřanské rokli. V okolí funguje několik mateřských a základních škol, v krátké dojezdové vzdálenosti i mezinárodní škola BISP.

 

Cena : 17.000,- /měs

Služby vč. el. energie : 4.160,- Kč

 

Pro více informací kontaktujte přímo makléře

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF