Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+kk/balkon, 34m2, Šífařská ul. Praha

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 1+kk/balkon, 34,4m2, OV, 4.patro,ul. Šífařská, Praha 4 - Hodkovičky

 

Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 1+kk ve 4.patře cihlového domu v ul. Šífařská, v nově vybudovaném komplexu Rezidence Hodkovičky. Dispozičně je byt řešen jako 1+kk s balkonem. Majitelům se v rámci vybavení podařilo prostor maximálně vytěžit. Kuchyňská linka je vybavena veškerými vestavnými spotřebiči ( indukce, digestoř, myčka, trouba, mikrovlnná trouba), k dispozici je i samostatně stojící lednice s mrazákem. Kuchyň je zajímavě řešena a skýtá velké množství úložných prostor. Pokoj ( 22,6m2) je téměř plně vybaven - dvojdílná skříň, 2 komody, stůl a 2 židle. Koupelna a WC ( 4,4m2) jsou společné. Předsíň (3,1m2) je také vybavena skříní a odkládací stěnou s botníkem. Rezidence Hodkovičky nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Dalším zajímavým a užitečným prvkem jsou venkovní žaluzie. Byt je orientován na západ a z balkonu je opravdu nádherný výhled. Pokud hledáte byt s dobrou dopravní dostupností, plně zajištěnou občanskou vybaveností a možností sportovního vyžití v těsné blízkosti, je tohle ta správná volba. V okolí je spousta cyklostezek, nedaleko golfové hřiště a spousta jiných sportovišť. Pro více informací kontaktujte makléře.

K nastěhování od 1. května 2024

Cena pronájmu : 15.000,- Kč/měs

Poplatky včetně el.energie : 4.330,- Kč/měs

Kauce : 2 nájmy

Provize : 15.000,- Kč

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF