Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu - ul. Slavíkova, Praha 3 - Žižkov

 

 

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+kk (2+1) /komora/uzavřený balkonek, 77m2, OV, 5.patro, ul. Slavíkova, Praha - Žižkov

Exkluzivně Vám nabízíme byt o dispozici 2+1, aktuálně využívaný jako 3+kk v 5.patře cihlového domu v ulici Slavíkova, nedaleko Nám. Jiřího z Poděbrad. Jde o oboustranný byt, 2 pokoje jsou orientovány JZ, jeden pokoj SV. Vzhledem k dispozici skýtá tento byt více možností dispozičních úprav. Kuchyně (aktuálně využívaná jako pokoj – 14m2) je již štukovaná a je orientována do tichého vnitrobloku. Z této místnosti  se dostaneme dveřmi do komory (1,10m2) a kuchyňského koutu. Další 2 obytné pokoje ( 22m2 a 22,4m2) jsou orientovány do ulice, jsou průchozí, stěny jsou tapetované a na podlahách jsou parkety. Nádherný a výjimečný je výhled z oken, odkud dohlédneme až na pražský hrad. Ze zadního pokoje  můžeme přes koupelnu  ( 3,6m2) projít zpět do kuchyňského koutu (3,7m2) a do předního pokoje. Výhodou bytu je i  prostorná předsíň (6,4m2), která ústí na malý zasklený balkonek (1,7m2), je zde také vstup do WC (2m2). K dispozici je el. energie i plyn. Topení je zajištěno WAW , teplá voda el. bojlerem. K bytu patří sklep (cca 3m2) v 1.PP.

Dům je průběžně rekonstruován – hotová je fasáda, zateplení, okna i střecha. V přípravné  fázi rekonstrukce je výtah a fasáda vnitrobloku.

Jde o vyhledávanou a  oblíbenou lokalitu na rozhraní Vinohrad a Žižkova, nedaleko Vinohradské třídy, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Riegrových sadů aj. V okolí nalezneme množství výborných restaurací, kaváren a obchodů, sportovišť, škol i školek. K procházkám a relaxaci můžete využít  nejen  park Riegrovy sady ale také  Rajskou zahradu, nedaleký park Grébovka ,Havlíčkovy sady nebo si užít atmosféru kavárniček na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Na Václavské náměstí dojdete pěšky doslova za pár minut, skvělé spojení je i metrem nebo tramvají. Pokud hledáte bydlení v blízkosti centra města, nebo sháníte byt na investici, je tato nemovitost určena právě pro Vás. PENB prozatím nebyl dodán, proto je nemovitost označena G. Pro více informací volejte přímo makléře.

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF