Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s lodžií, 7.patro, OV, ul. Vondroušova, Praha 6 - Řepy

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1/lodžie, 8.NP, ul. Vondroušova, Praha 6 – Řepy 

Exkluzivně Vám nabízíme byt 3+1 s lodžií a sklepem v ul. Vondroušova, Praha 6 - Řepy. Byt je umístěn v 7.          ( posledním) patře, výměra bytu je 78m2 ( vč. lodžie 7m2) a patří k němu sklep ( 4m2 ) v - 1. podlaží. 

Dispozičně je byt řešen jako 3+1 a je orientovaný na 2 světové strany. Obývací pokoj ( 19,72m2) a kuchyně (10,98m2) jsou orientovány na východ, 2 další pokoje ( 13,16m2 a 12,20m2) jsou orientovány na západ.

Koupelna ( 2,85m2), WC ( 1,03m2) a komora v bytě jsou tvořeny ještě původním jádrem. Byt je v původním udržovaném stavu, rekonstruována byla okna. V bytě jsou nové měřiče odběru tepla a vody s dálkovým odečtem.

Dům je po kompletní rekonstrukci - nová střecha,  zateplená fasáda, výtahy i vstupy na čip, oba vstupy na čip, kamerový systém, bezbariérový vstup do domu. V plánu v roce 2022 jsou vodovodní přípojky (sloučení do 1 stoupačky) a elektroinstalace.

Velkou výhodou je, že dům má vlastní kotelnu, což umožňuje efektivní spotřebu tepla i teplé vody. 

Jde o oblast s plnou občanskou vybaveností ( ZŠ, MŠ, kulturní centrum Průhon, pošta, lékárna, obchody, služby, restaurace, nový sportovní areál vč. bazénu, cyklostezka atd) a dobrou dopravní dostupností . 

Pro více informací volejte přímo makléře

 

Cena : 6.550.000,- Kč ( cena k jednání)

 

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF