Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

Podsklepená chata v zahrádkářské kolonii Jahodnice, Praha Kyje

Exkluzivně nabízíme k prodeji dřevěnou chatu, s verandou a zahradou v zahrádkářské kolonii « Jahodnice » - Praha 9 - Kyje. Chata je v osobním vlastnictví, je průběžně udržovaná, postavena je na zděném základu a je podsklepena. Pozemek je ve vlastnictví hlavního města Prahy a smlouva pozemku je na dobu neurčitou, kde roční nájemné činí 4367 Kč. Zastavěná plocha chaty je cca 18m2. Chata je napojena na elektřinu (230V,480V), rozvod vody je u chaty (voda s provozem od jara do podzimu), k dispozici je suché WC. Součástí nabídky je i vybavení chaty. V podkroví je prostor ke spaní, přízemí je obytné. Příjemné sezení je možné i ve verandě nebo před chatou. Celý pozemek je oplocený, uzamykatelná branka, autem přijedete na nedaleké parkoviště k osadě po obecní komunikaci, zastávka MHD je jen pár set metrů od zahrádkářské oblasti. Tato lokalita je vynikající volbou pro ty, kteří touží po klidu a přírodě, možnosti pěstování vlastní zeleniny a ovoce ale zároveň chtějí mít veškeré výhody hlavního města Prahy na dosah ruky. Stávající majitel připravil již celou zahrádku k osázení. Pro více informací kontaktujte přímo makléře. Prohlídku doporučuji.

 

Cena : 795.000,- Cena k jednání

Cena je uvedena včetně realitního a právního servisu

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF