Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Slapy Lahoz - PRODÁNO

Popis nemovitosti

Patrová chata Slapy Lahoz, pozemek 411m2, obytná plocha cca 78m2

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji chatu v oblasti Slapy Lahoz. Chata má dvě obytná podlaží a suterén. Jde o dřevěnou, zvenčí zateplenou, chatu na zděné podezdívce. Vnitřní prostory jsou částečně dřevěné, zděné, příp. z osinkových desek. V přízemí je obývací pokoj( 23m2), kuchyňka (4,1m2), pokoj na spaní ( 7,5m2), WC ( 2,1m2) a chodba se schodištěm ( 11,3m2). V patře je prostor rozdělen jen částečně - je zde spací zóna, relax zóna a malá koupelna s vanou a WC. Z prvního patra je přístupná prostorná  lodžie ( 7m2) s příjemným posezením a krásným výhledem do okolí. V suterénu je garáž se dvěma malými sklípky a oddělený větší sklad. Dalším vedlejším prostorem je uzavřená veranda, která sloužila  k posezení a později jako záložní dílna. Topení je řešeno krbem, kamny na tuhá paliva nebo přímotopy, ohřev vody – el. bojlerem. Chata byla průběžně udržována a rekonstruována. Před cca 10ti lety  byla kompletně vyměněna okna a vstupní bezpečnostní dveře. Majitelé jsou zdatní a náruživí zahrádkáři, na pozemku najdeme spousty ovocných keřů, ovocné i okrasné stromy a nechybí ani dva velké skleníky a pařeniště. K dispozici je el.energie, voda z vodovodu, z vlastní vrtané studny, případně voda užitková, odpady jsou svedené do septiku. Na pozemek je možný vjezd, jsou zde 2 parkovací místa. Pozemek je kompletně oplocen.

Chata se nachází v klidné části Lahoz v oblíbené obci Slapy, v bezprostřední blízkosti Slapské přehrady, necelých 35 km od Prahy a je zde spousta možností k relaxaci i sportu. Nedaleko je například golfové hřiště Golf Slapy sv. Jan ( 2 km ), které patří k nejoblíbenějším v České republice. V okolí jsou další rekreační chaty a domy a řada majitelů zde žije celoročně. Chata se nabízí včetně veškerého vybavení.

Pro více informací volejte přímo makléři.

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF