Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Popis nemovitosti

Byt 3+1 s lodžií, 74,4m2 , 8.NP, OV, ul. Revoluční, Úpice

 Byt je situován v 7. patře osmipatrového panelového domu. Dispozičně je řešen jako 3+1 s lodžií. Kuchyň (11,8m2) a obývací pokoj  (20,6 m2) jsou orientovány na východ, ložnice (14,4 m2 ) s lodžií (3,3m2). Koupelna (2,5m2 ) a WC (0,9m2) jsou samostatné, v rámci původního jádra. V předsíni (8,6m2) jsou vestavěné skříně, které poskytují majitelům dostatek úložného prostoru. Byt je v původním udržovaném stavu, vytápění je dálkové. K dispozici je zděná sklepní kóje (2,8m2).  Dům prošel kompletní revitalizací ( zateplení, střecha, výměna stoupaček, nová okna, nový výtah, vchody – zadní vchod je bezbariérový). Velkou výhodou je i možnost užívání zahrady za domem. Jde o jedno z nejlukrativnějších míst v obci s parkováním přímo u domu. V místě je plná občanská vybavenost – školy, školky, nákupní středisko, sportovní hřiště, pošta, fitness atd. Prohlídku bytu doporučujeme. PENB zatím není k dispozici, proto je dům označen G ( nicméně jde o zateplenou budovu). Pro více informací kontaktujte makléře.

 

Cena : 2.690.000,- Kč Cena k jednání

Videoprohlídka

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF