Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+kk, 42 m2 2.NP, OV, ul. Krátká, Praha 10 – Strašnice

Popis nemovitosti

Strašnice jsou stále více vyhledávanou adresou – metro na dosah, spousta zeleně, klidná zákoutí a veškerá občanská vybavenost .

Byt je situován v 1. patře rohového třípatrového domu  ( bez výtahu) a je orientovaný na západ, do klidného, zeleného vnitrobloku. Dispozičně je řešen jako 2+kk – předsíň ( 5 m2) ) , 2 neprůchozí pokoje (18,20 m2  a 14 m2) , koupelna se sprchovým koutem ( 3,8 m2)  a samostatné WC (0,9 m2). Vytápění je řešeno ústředním plynovým topením (kotelna v domě), teplá voda el. bojlerem v bytě, což skýtá možnost levnějšího tarifu.

 

V roce 2004 prošel dům rekonstrukcí, kdy byly rekonstruovány rozvody, střecha, okna, částečně el. rozvody. Částečně byl rekonstruován i byt.

V domě je k dispozici kolárna, vnitřní prostory domu jsou světlé a čisté, celkový stav domu svědčí o péči, kterou majitelé bytových jednotek svému bydlení věnují.

Náklady na bydlení jsou cca 3.000 Kč (fond oprav a zúčtovatelné poplatky).

Veškerá občanská vybavenost se nachází v bezprostřední blízkosti , výborná dostupnost MHD ( metro 350m), skvělé spojení do centra města, stejně tak na Pražský okruh a D1. V okolí najdete mnoho restaurací, barů, obchodů, služeb i míst k relaxaci a sportu. 

 

Byt může být skvělým startovacím bydlení pro mladé, velmi kvalitním a dostupným bydlením pro seniory nebo zaručenou  jistou investicí, kterou v této době zcela jistě byt v této lokalitě a s těmito kvalitami investorovi zajistí. Jde o byt v osobním vlastnictví, lze jej tedy financovat hypotékou, vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro více informací volejte přímo makléři.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Ilona Nováková

V realitách jsem začala pracovat v roce 2008, v obchodě ale dělám od doby, kdy jsem opustila školu.

Reality se staly mojí srdcovkou. V této práci se snoubí všechno, co mě naplňuje. Pomáhám lidem v náročné životní situaci řešit vše tak, aby to bylo pro ně co nejvýhodnější a aby se necítili pod tlakem. Při tom musím zohlednit i všechny nutné legislativní a logistické procesy. Různorodost a komplexnost práce realitního makléře mě nutí stále na sobě pracovat a vzdělávat se, protože jenom tak mohu zajistit svým klientům své služby na co nejvyšší úrovni.

Ráda s klienty nejprve všechno podrobně rozeberu, abych jim pak mohla najít řešení "šité na míru".  Vždycky tvrdím, že stejně jako získat z prodeje co nejvyšší cenu, je neméně důležité projít procesem v klidu a bez zbytečného stresu a obav. A já vím, že to jde.

K tomu všemu samozřejmě musím využívat i moderní marketingové nástroje, sledovat vývoj realitního trhu a neustále se vzdělávat. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging a pracuji na sociálních sítích. Jednám s katastry nemovitostí, zajišťuji potřebné doklady, jednám s bankami a finančními poradci, konzultuji možná řešení, zajišťuji kontinuitu všech procesů, převádím média, konzultuji daňové otázky atd. Mým cílem je vždy spokojenost klienta. Podle toho poznám, že dělám svoji práci dobře.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Úcta a profesionální přístup ke klientům jsou pro mě naprostou samozřejmostí a prioritou. Během své realitní praxe jsem se obklopila opravdovými profesionály a ráda Vám svoje i jejich služby poskytnu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

 

 

 


Ilona Nováková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF